Υδραυλικοί

by HHOTELS

Ο Όμιλος H Hotels Collection|Hatzilazarou Group ένας από τους κορυφαίους & συνεχώς αναπτυσσόμενους ομίλους στην Ελλάδα, με παρουσία 30 ετών στον κλάδο της φιλοξενίας,  προσφέρει νέες θέσεις εργασίας για τα ξενοδοχεία του  στη Ρόδο, για τη θερινή σεζόν 2024.

Υδραυλικοί

Περιοχή: Νότια Ρόδος

Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης

Ref:HH/M3

Τι θα συναντήσεις

Οι εργαζόμενοι σε αυτήν τη θέση είναι υπεύθυνοι για την εγκατάσταση, συντήρηση και επιδιόρθωση συστημάτων που σχετίζονται με την ψύξη, θέρμανση και τη ροή υδάτων.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Εγκατάσταση και συντήρηση συστημάτων θέρμανσης και ψύξης
  • Επισκευή και συντήρηση συστημάτων υγιεινής και μονάδων κλιματισμού
  • Εκτέλεση οποιασδήποτε άλλης εργασίας ζητηθεί από τον άμεσο προϊστάμενο
  • Τήρηση των περιβαλλοντικών ενεργειών στα πλαίσια των εργασιών του τμήματος

Απαραίτητα προσόντα & δεξιότητες

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ως υδραυλικός
  • Δίπλωμα σχολής ή επιτυχής ολοκλήρωση μαθητείας σχετικής με το αντικείμενο
  • Γνώση των συστημάτων διανομής και διάθεσης νερού ( σε οικιστικά, εμπορικά και βιομηχανικά κτίρια)
  • Γνώση λειτουργίας συστημάτων θέρμανσης και εξαερισμού
  • Δυνατότητα χειρισμού υδραυλικών εργαλείων και εξοπλισμού
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Βασικές γνώσεις στην εφαρμογή συστημάτων διαχείρισης ISO 9001, 14001 & 22000
  • Βασικές γνώσεις Ασφάλειας και Υγιεινής στον χώρο εργασίας

Στα πλαίσια της παραπάνω θέσης, η εταιρία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & ασφάλιση
  • Διαμονή (για κατοίκους εκτός περιοχής) & Διατροφή
  • Καθημερινή μεταφορά στην εργασία, εφόσον χρειάζεται
  • Διαρκή εκπαίδευση σύμφωνα με τα πρότυπα και τη δυναμική εξέλιξη της εταιρίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον σε έναν οργανισμό που σέβεται τους ανθρώπους του, το περιβάλλον και τις τοπικές κοινωνίες

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Job Application Form

    Fields with (*) are compulsory.